vyrobilSegrestor

Lillien

   Pravděpodobnost výskytu: velmi vysoká (pokud zrovna neosahává nějakého fešáckého hokejistu nejteplejšího týmu ČHL). Křehká, zakřiknutá květinka, jenž by za normálních okolností dobrovolně v životě neprocpala přes pysky jediné sprosté slovo. To by ovšem nesmělo rušit její katolickou auru a pozůstatky přísné, katechetické výchovy neustálé obtěžování ze strany sveřepých, nevybouřených intelektuálů i těch z opačného konce spektra, kteří po ní jen okatě slintají ze svých klecových lůžek. To je potom schopná chytit i Vlka za ocas a nacpat mu jeho argumenty do prdele s takovou razancí, že se s nimi udáví! A umí si přitom vygůglit vulgarismy natolik žalostné, že při nich tuhne ego i ostříleným kolonádním obšoustům. Takže pozor! Jakékoliv sexuální obtěžování bez dokonalé znalosti anatomie či snad nedej Bože snaha o polemiku nad jejími sofistikovaně vytříbenými komentáři může způsobit trvalou impotenci nebo doživotní koktání. Tato něžná dívka přesně ví, kde má klitoris a čím se má ve skutečnosti přemýšlet, není li zrovna v okolí nahý chlap. Pozoruhodné je, že vykazuje značnou míru tolerance k ostatním samicím, a to i takovým, které se normálně okamžitě nepřátelsky vrhají se svou protivnicí ve spodním prádle do nádrže s bahnem! A umí být i samaritánsky milá k opuštěným retardům, které zanechali jejich narkomanští rodiče na kostelních schodech s nápisem „Chcete mě?“. Nicméně Dawni zbystřete! Všechno má své meze!!!

DODATEK SEGRESTORA

   Tahle kočka s ostrými drápy má skvělý smysl pro humor a někde uprostřed čela se ji klube třetí oko, kterým dokáže každého provrtat a prohlédnout si ho takříkajíc v celé své nahotě. Je to starý poctivec a člověk, na kterého se můžete spolehnout. Srší energií, a pokud zrovna nepičuje na diskuzi, maká jako nádeník na svém bytě. Napsal bych, že je nejlepší, ale měl jsem vyplodit víc, než jedno slovo. Ale, je nejlepší.

Poznámka autorky o autorce:

..pokud se vám zdá, že chlapci mi naložili příliš málo, máte úplnou pravdu! Kolegové mě k mému překvapení dost šetřili a to, jak do vás pak tady štiplavě reju, může v kontrastu s tímto "milým komentem" působit unfair. Ovšem chápejte, nehodláme si přece zasírat milou atmosféru našeho tvůrčího hnízda nějakými nepříjemnými pravdami, prostě si mažeme med kolem huby a ta košilatá videa, co jsem chlapcům rozeslala jakože z "vrcholu mé kariéry" na to nemají určitě vůbec žádný vliv! (byla to nějaká Litevská kočička , psst)

..ale aby vám to nebylo úplně líto, zveřejňuji několik zaručeně pravdivých informací, kterými mě počastovali zdejší uchylové, posuďte sami:

(další "milý koment" mojí maličkosti od uživatele Z0oMb3E )

lilien: zakomplexovana mumia so slabostou otrcania genitalii. Pochopenie pre fekalny a homohumor vysoke...preto vyskyt na volnej aj pocas pracovnej doby. vtipnost prispevkov nb1 (natrhnuta branica z jednej strany). 

podle zabanované zrůdičky-uživatele "prasezlesa" jsem: strašně blbá kráva, která už ve svém pokročilém věku měla dávno mít děti, ale nemá je, ne že by nemohla z ekonomických důvodů, ale protože je sobecká svině...

..všimnětě si prosím, sobecká svině, aneb zkráceně SS...no co můžete od takového děvčete čekat! a to prosím nechtějte už vůbec vědět, co o mně řekl Rejžánek!:) 

/html/html