vyrobilSegrestor

Segrestor

   Prý se původně rozhodoval mezi ikonkou Buda Spencera a Dannyho Treja. A protože by si lidé mohli Buda Spencera plést s jeho skutečným zjevem, Trejo zvítězil. Budiž on varováním zejména nadrženým nováčkům diskuze, jejichž rozšafné chování ve stylu: „tak sem tady a koukejte mě bavit“ Segrestora nepříjemně otravuje a dost možná vás rychle uzemní nějakým dobře mířeným pohlavkem za ucho. Také kolem Segrestora se podobně jako u jeho filmového oblíbence treja šíří aura nenahlodatelného klidu. Ale pozor, přesně do té chvíle, než ho něčím naserete. Pak se stane pravým akčním vyhlazovačem, který nemaje co ztratit, bude do vás bušit tak dlouho, než uznáte svoji blbost. Zajímavá situace nastane, když odrzlý, nezkušený nebo příliš idealisticky založený nováček začne na Segrestora mířit rádoby nadřazenou agresí, nebo dokola omýlanými argumenty. Segrestor má zarputilost býka a nešetří nikoho. Miř na Segrestora jakýmikoli zbraněmi, včetně intelektuálních mozkových akrobacií, nebo vulgarismů nejtvrdšího gore kalibru, neuspěješ. Segrestor všechno buď vstřebá, odrazí, nebo tě nechá chytře zničit se vlastní bezhlavou agresí a trapností. Není totiž vůbec hloupý. Jeho humor tě možná nejprve zmate. Někdy je přímočaře jadrný, jindy lišácky dvojsmyslný, ale úplně nejvíc tě ošálí, když si začne hrát s takovou krávovinou, jako jsou třeba jambické pentametry. Tehdy bys měl zpozornět a zapomenout na to, že Segrestor skončil v rozvíjení svého intelektu někde těsně za vstřebáním filmu Terminátor II. Stejně tak zapomeň na označení vesnického burana. Segrestor ve své klidné skromnosti sice okatě nepředhazuje svoji duši dobrodruha, ale prozradím, že na takto zcestovalého člověka na diskuzi často nenarazíš. Nadhled tedy získal také díky zajímavým osobním zkušenostem z reálného života, který na rozdíl od mnohého machrujícího pubescenta nestrávil jen na internetových diskuzích.

Zajímavosti:

- z partičky zanícených metalistů volné diskuze čsfd patří k těm nejtvrdším. Jeho interpretace Maxe Cavalery ze Sepultury je srovnatelná s originálem a jsi-li žena,nebo romantický homosexuál, zaručeně vás zničí posty toho nejbrutálnějšího metalu, jaký jste kdy byli schopni na you tube odkliknout.

-nikdy sám od sebe neprozradí nic ze svého soukromí a stále se kolem jeho osoby a skutečného soukromého života vznáší opar tajemna. Komu dovolí poznat ho blíž, zjistí, že takového chlapa by si bez váhání přibalil na pustý ostrov do KPZ (krabičky poslední záchrany)

- jeden z mála, ne-li jediný muž na volné diskuzi čsfd, o kom si nikdy nikdo nedovolil bez ohledu na zažitou tradici prohlásit, že je gay.

- Segrestora lze bezesporu označit za „oblíbenou postavu“ uživatele Rejžánka. Jeho sympatie vůči Segrestorovi nejlépe demonstruje hláška, kterou pravidelně šíří, má-li pocit, že se o Segrestora neuváženě otíráte.

Pak vás čeká nesmrtelné Rejžánkovo: na mačetu mi nesahej!

DODATEK VERBALA

comment in menstruation

 

/html/html/html/html/html